Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy új gépet...

Szeretnék venni egy új gépet játékra, de nemigazán tudom, hogy milyen is legyen. Szerintetek milyen legyen?

Figyelt kérdés

Én egy ilyen konfigurációra gondoltam:

AMD Phenom II X4 955 (3.2 ГГц)

4 Gb ram

AMD Radeon HD6670


2012. ápr. 2. 20:16
 1/9 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy egy ehhez passzoló alaplapot is mondjatok.
2012. ápr. 2. 20:18
 2/9 anonim ***** válasza:

vga gyenge nagyon!

inkább hd 7750! és 400w os chieftec táp!

2012. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zsomkovacs ***** válasza:
Processzorból inkább 960T, videokártya gyenge. Mennyi pénzed van rá, van-e merevlemezed, monitorod, egered, billentyűzeted?
2012. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
14%
Szerintem ha nem saját pénzből veszed foglakozz a tanulással.
2012. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

#4 neked se ártana még egy kicsit tanulni...mondjuk értelmezési képességed kicsit fokozni...nem azt kérdezte hogy van.e valami baj a képességeivel vagy hasonló hanem hogy milyen gépet vegyen játékra ahhoz meg hogy kinek a pénzéből veszi aztán semmi közöd nincs...


de amúgy igen mond meg mennyiből akarsz

2012. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

merevlemez monitor stb megvan.

árban maximum 150 ezer körül.

(és igen,saját pénzemből,a pénz pedig tanulásból van(versenyeken vettem részt),de az ilyesmit nem folytatom........)

tehát egy hd7750 megfelelne?

2012. ápr. 2. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyi pénzért már jobban szét lehet nézni ha csak maga a ház kell.

-intel i5 2500k (én is vásárlás miatt nézelődök és mindenhol ezt hallom ilyen árkategóriában a legjobbnak)

-gigabyte GA-PH67-DS3-B3 (más talán mondhat jobb alapot)

-sapphire hd 7850

-fsp hexa 500w (illetve nemtom tápod megvan-e)


Ezt tervezem én is hasonló keretből megvenni nemsokára, hasonlóképen monitor hdd már megvan így költhetek vga-ra meg procira, ahogy én mostanában körbenéztem szerintem ha ennyit akarsz rá költeni ennél jobbat nagyon nem kaphatsz.

2012. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2*4gb 1333 kingmax vagy valami hasonló árkategóriájú.* ez lemaradt, de ez így kb. 150 körül van és szerintem egy ideig játékokra el lehetne használni :D
2012. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

olyan alaplapot semmikép se 2500k mellé, a h67 nem engedi a tuningot K végződési cpu mellé P67/Z68as lapot kell venni illetve gigát nem nagyon dicsérik inkább Asus vagy MSI/AsRock


Még talán annyi hogy játékra nincs sok értelme a 2500K-nak bőven elég a 2300 ha tényleg csak játékra kell meg sok más mindenre is elég


esetleg valami ilyesmi [link]

2012. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!