Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati jobb mint az Nvidia?

Ati jobb mint az Nvidia?

Figyelt kérdés
Előnyök hátrányok, melyik miben jobb miben gyengébb, melyik igényli az erősebb hardvert és hasonlók! Azért érdekelne a véleményetek mert szeretnék majd beruházni egy erősebb gépre és már körvonalazódik a helyzet de a videókariban még nem vagyok biztos! Elég sokan írják itt az Ati-kat bár én Nvidia párti vagyok de lehet itt az ideje váltani. Jelenleg egy Gts 450-t használok!
2012. ápr. 2. 09:39
1 2
 1/12 P.O.C. ***** válasza:
ATI márkanév már nincs, évekkel ezelőtt megvette az AMD. Mindegyiknek megvan az előnye és hátránya. Én az AMD -t ajánlanám, jobb a fogyasztás és jobb az ár/érték arány.
2012. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lindmayer ***** válasza:
ha játékra kell, akkor ati: ár/értékben jobbat lehet kapni, és kevésbé melegszik, illetve kevesebbet fogyasztanak,m int az nvidiás társai
2012. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Néhány kártyatesztben olvastam bár lehet hogy nem mindegyikre igaz hogy az AMD-s kariknak kell a erősebb processzor különben cpu limites lesz a gép!
2012. ápr. 2. 09:47
 4/12 A kérdező kommentje:
És igen játékra kéne főleg!
2012. ápr. 2. 09:47
 5/12 anonim ***** válasza:

A megfizethető kategóriában ugyanannyi pénzért jelenleg erősebb AMD kártyát kapsz, mint nVidia. A jelenlegi legerősebb videokártya viszont nVidia.

Mindkettőnek vannak előnyei-hátrányai. nVidiának pl ott a Physx, ami az arra tervezett játékoknál jól jön. Az AMD előnye viszont az alacsonyabb fogyasztás, valamint a nagyobb teljesítmény ugyanazért a pénzért.

2012. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval egy középkategóriában jobban megéri az AMD?
2012. ápr. 2. 10:00
 7/12 P.O.C. ***** válasza:
Így van. Amúgy az AMD -nek is vannak remek szolgáltatásai. Pl. Nvidia PhysX -ét bőven ellensúlyozza AMD Eyefinity. A CUDA -t meg úgyis csak fejlesztők használják ki.
2012. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És a középkategória fogalma kb. hány ezer ft tól-ig nektek?
2012. ápr. 2. 10:19
 9/12 Panda Péter ***** válasza:
nálam 30-70 középkat
2012. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki hogy meglesz az első AMD-s karim! Bár egy középkategória felső határába levő karit esetleg írhatnátok és köszi mindenkinek a válaszait!
2012. ápr. 2. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!