Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri lga 2011-be fektetni?

Megéri lga 2011-be fektetni?

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet hogy alaplapom megadta magát és hát jött ismerős és kinézte magának a procimat (i7-2600k) azt mondta hogy ő itt most rögtön átveszi tőlem 60ba dobozzal meg mindennel (én nem akartam neki szólni hogy kb 10el kerül többe újonnan) szóval eladtam neki és kicsit számolgattam mi hogy merre kinéztem egy lapot meg cpu-t pont 200 lenne mindennel együtt és mivel ugye régi procit elvitték és van egy kis félretett pénz is így arra gondoltam hogy ha már új akkor legyen nagyon új ez a 2 lenne:

[link]


[link]


vagy másik alternatíva:

[link]


[link]


2012. márc. 31. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
a másodikat nem is igazán értem. eladtad a régi procidat, és vennél helyette egy valamivel gyengébbet? az előbbi meg elég drágácska. jó kérdés
2012. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez mennyivel marad el a 3930k-tól? [link]


majdnem felébe kerül

2012. márc. 31. 13:16
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
semmi értelme lecserélned a 2600k-t. a 3930 nem gyorsabb annyival, mint amennyivel drágább, a 8150 meg még csak nem is gyorsabb mindenhol (sőt, elég kevés helyen gyorsabb csak). maradj a 2600k-nál.
2012. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Panda Péter már bocsi, de mégis hogy gondoltad ezt? mondja azt, hogy meggondolta magát és visszaveszi a procit? hülyeség volt ilyet csinálni, de most már késő bánat...
2012. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012 van :D
2012. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Panda Péter ***** válasza:

jah bocs, nem olvastam végig rendesen.

akkor meg hülyeség volt eladni.

2012. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!