Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért történt ez?

Miért történt ez?

Figyelt kérdés
A minap játszok és egyszer csak kék halált kapott a gépem(ilyen nem volt 1 éve). De nem szokásos kékhalál, hogy bevillan a kék képernyő, hanem befagyott a hang és a képernyő kék maradt azzal az írással. Nagyon csúnya hangot adott ki. ezután le kellett vennem a tápkábelt. Mit javasoltok? (táp cserélve lesz 1-2 hét múlva).
2012. márc. 30. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kapcsol be akkor meghalt az alaplap.

Ha bekapcsol de nem bootol merevlemez halál.

Továbbá táp hiba illetve cpu, vagy akár ram hiba is lehet.

2012. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
működik minden.
2012. márc. 30. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet az op.rendszer is de a tápcserét mindenképpen meg kell várni akkor lehet biztosra menni.

Addig egy víruskeresés, töredezettségmentesítés, registry takarítás, illetve egy ram teszt meg egy merevlemez teszt.

Egyébként mit írt ki a kék képernyőn?

(Előző)

2012. márc. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem olvastam el. teleírta az egész képernyőt. asszem valami programozói nyelv
2012. márc. 31. 07:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában egy adott angol szöveget ír meg egy stop kódot az kelet volna igazság szerint. Azóta nem csinálta?

(Előző)

2012. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem..
2012. ápr. 3. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor már lehet nem is fogja már nekem is volt ijen. Azota sincs semmi baja.
2012. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!