Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a gépembe a msotani 1 Gb...

Ha a gépembe a msotani 1 Gb RAM mellé veszek mégegyet, akkor az mennyire gyorsítja a gépet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban nagyon sz*r volt, a gépem, rámentem a start menüre, volt, hogy pél percig kellett várni, hogy kiadja, meg úgy minden nagyon lassú volt.Újraraktam rajta az XP-t, de a probléma nem szűnt meg.Leformásztam az egész HDD-t (maxtor 80 Gb), majd win7-et raktam rá.Most úgy aránylag jó.Az a baj, hogy az alaplapom (Asus K8N) csak DDR RAMot támogat.Ha veszek bele 1 GB RAMot, mondjuk 400 Mhz-eset, akkor mennyivel lesz gyorsabb?
2012. márc. 26. 17:59
 1/3 anonim válasza:
vegyél új gépet.:DD Amugy szerintem veszel bele 1GB ram akkor az elég lesz.;)
2012. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Processzoror sem nagy extra gondolom, így lehet jobban járnál XP-vel.

Ha tudsz olcsón 1GB ramot beletenni, azon mindenképp jobban érzi majd magát a win7.

2012. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most is 1Gb van benne.1 magos 2.1 Ghz-es proci van benne.
2012. márc. 26. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!