Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet megjavítani?

Hogy lehet megjavítani?

Figyelt kérdés
Meg lehet e és ha igen hogy lehet megjavítani xbox 360 nál az E76-os hibát?
2012. márc. 26. 00:30
 1/3 Ricky B válasza:
Az E76-os hiba a hálózati adapter hibájára utal (hálókártya). Szóval, vagy szétszeded a gépet (gari ugrott) és megigazítod a hálókártyát a gépben (hátha), vagy elküldöd szervízbe ahol feltehetően kicserélik a chipet, vagy ha nem használod a neten a gépet, akkor hagyod a fenébe... ;)
2012. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy hálókártya hiba lesz. És attól hogy nem használom netezésre alapból nem enged tovább a db-ig. És amúgy puffancs gépről van szó:D
2012. márc. 27. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha puffancs gépről van szó, vagy szerviz vagy te buheráld meg esetleg néz körbe a neten hogy hogyan célszerű nekiállni a javításnak. Ha nem adtál ki rá sok pénzt ezért a puffancsért lehet jobban jársz ha feldarabolod és télen eltüzeled egy vegye tüzelésű kazánba. Jól ég én égettem már el xbox 360 at igaz az erdő közepén találtam kb át volt ütve az alaplapja így csak a fémváza maradt meg azt meg lomtalanításkor oda adtam a cigóknak :D
2012. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!