Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes kiadni 3 ezer forintot...

Érdemes kiadni 3 ezer forintot gépösszeszerelésért? Még sose raktam össze gépet?

Figyelt kérdés
pcx.hu-n 2990 Ft az összeszerelés. Még sose raktam össze gépet. Nehéz? Nem igazán szeretnék kiadni 3 ezret ezért. Csak félek, hogy nem fogok tudni mit kezdeni az alkatrészekkel. Láttam már 1-2 videót összerakásról, de nem vagyok magamban biztos.
2012. márc. 25. 18:38
 1/9 Rambo75 ***** válasza:
Ha nem bízol magadban akkor ne sajnáld rá az a +3k-t :)
2012. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem bonyolult, mindent oda kell tenni, ahova tudod. de ha nem vagy biztos benne, inkább bízd a szakértőkre
2012. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lindmayer ***** válasza:

ha valamit elszúrsz, akkor szívtál, de nem is kicsit

de ha a szerelőre bízod, akkor ilyen nem lesz, vagy ha lesz, akkor kicserélik azt a bizonyos dolgot

2012. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit tudok pl. ennyire elszúrni benne?
2012. márc. 25. 19:48
 5/9 lindmayer ***** válasza:

egy kicsit nem figyelsz oda és máris megsérted az alaplap egyik kis áramkört és löttek az egész alaplapnak

egyik haverom így járt egy 40ezer forintos deszkával:(

2012. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

@lindmayer

hát talán egy kicsit óvatosabban kell vele bánni, mint mondjuk egy hátizsákkal, amit csakúgy ledobsz a fal mellé

2012. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lindmayer ***** válasza:
én is kb ugyanezt mondtam neki, de egy 150 ezer forintos gépnél ez már nem összeg
2012. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
80 ezer fogok költeni gépre, és így is minden forint számít, mert pontosan ennyi pénzem van.
2012. márc. 25. 20:39
 9/9 laci9 ***** válasza:

Esetleg ez segít.

[link]

2012. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!