Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinect for windows-t mikortól...

Trendkivuli kérdése:

Kinect for windows-t mikortól lehet itthon megvásárolni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekesnek találom főleg hogy számítógépen lehet használni, gondolkozom hogy gyűjtök egy ilyenre

2012. márc. 25. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a dolog akkor tudom ajánlani az Asus mozgásérzékelő kameráját.


[link]

2012. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, ez minőségben mennyiben tér el a kinect for windows-tól?
2012. márc. 30. 00:15
 3/6 ^ ^ válasza:
És a Asus XTION Pro működne ACER laptopon?
2012. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Személyes véleményt nem tudok mondani de, az asus kiváló minőségű cuccokat csinál(persze ha meg tudja az ember fizetni). Szerintem működnie kéne bármilyen gépen vagy laptopon. De szerintem olvass kicsit utána az Xtion-nak, csak hogy meglegyen a saját véleményed is róla. Ha pedig nem vagy biztos a minőségben várd meg a kinect-et :) Szerintem az is 40e körül lesz árban.
2012. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kinecting válasza:

Tudtommal a microsoft nem tervezi a magyarországi forgalmazását a kinect for windows verziójának.

Tőlünk nyugatabbra már április eleje óta megvásárolható körülbelül 180€ áron. Én maradnék a microsoft terméke mellett, a kompatibilitás miatt. Valószínűsítem, hogy a microsoft rengeteg játékot fog kiadni saját kiadásban, emiatt biztosítottabbnak látom a megbízható működést a saját eszközével. Forrásom a kinectonline-ról van.

2012. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!