Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy tápegységet és nem...

Vettem egy tápegységet és nem vagyok megelégedve vele mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
vettem egy ilyen tápegységet n power atx 500watt és nagyon lelassította a gépemet és a játékok is akadoznak mióta ez van bent ahol vetetm azt mondták van rajta 1 év gari mit csináljak???
2012. márc. 24. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
N-Power egy szutyok táp. Milyen géped van most? Szerintem azonnal cseréld FSP-re vagy Chieftec-re!
2012. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát előfordulhat, hogy csak a dobozon írva ad le 500W-ot a táp, amúgy meg soha sem, meg nem tartja az ampert se a voltot, a gép alkatrészei meg erőlködnek és szaggatás formájában látod.
2012. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de az lenne a kérdés h visszaveszik-e mert tegnap vettem de nagyon sazr
2012. márc. 24. 19:37
 4/9 A kérdező kommentje:
esetleg ha ráfizetek adnának helyette egy fsp,vagy chieftech-et??
2012. márc. 24. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Most ezt honnan tudjuk? Azt se mondtad hol vetted. Kérdezd meg ott ahol megvetted.
2012. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gyulán lakom itt vettem egy pc boltban tegnap és azt mondták hogy 1 év gari van rá szerintetek visszaveszik??
2012. márc. 24. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondom hogy nem tudom. Ezt tőlük kell megkérdezni....
2012. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és szerintetek mit mondjak hogy lelassította a gépemet vagy azt hogy be égett az alaplap de amúgy nem csak h úgy nagyobb az esélye hogy visszaveszi kszerintem
2012. márc. 24. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy hiába van rá írva 500W nem hajta meg a gépet (újraindul lefagy blabla), szeretnéd, hogy egy jobbra cseréljék mondjuk Chieftech vagy FSP és akkor kifizetnéd a különbözetet.

Valszeg visszaveszik, hogy máskor is oda menj.


Amúgy meg ha nem lenne kibontva se semmi, akkor 3 napon belül visszavihetnéd szó nélkül.

2012. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!