Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel processzorhoz melyik...

Intel processzorhoz melyik VGA jobb? GeForce, vagy ATI Radeon? Vagy tök mindegy?

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Az Nvidia kártyák
2012. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Intel - ATI (amd)

AMD - Nvidia

.

tápnak meg mindenképen Adrenalin 2000W

.

amugy meg tök mindegy a párosítás

2012. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Intelhez rakhatod bármelyiket, de manapság a Radeonok jobbak és gazdaságosabbak, ezért inkább közülük érdemes válogatni.
2012. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

I3-2100as hoz szerintetek ez jó lesz?

[link]

Vagy valami ilyen teljesítményűre gondoltam

2012. márc. 24. 16:39
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ezzel már lehet kényelmesen full HD-ben játszani mindennel.
2012. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2012. márc. 24. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy. De az amd és az ati az most egy cég elvileg. Ezért szerintem inkább Intel-Nvidia Ati-amd
2012. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Intelnél tök8, de AMD-nél én is azATI-s kártyákat, azaz az AMD kártyákat támogatom. (Csak gondold végig: AMD-s proci, AMD-s chipset az alaplapon, oda már illik egy AMD-s videókártya, de Intelnél, meg Inteles, vagy Nvidiás a chipset, szóval annál ezért mondják az Nvidiát, de ugyanúgy fogsz játszani AMD-s kártyával, mert ez kb babona...:DD) És igen, a kártya amit néztél bőven fasza! ;DD
2012. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hú ha, amik itt voltak.

Jelenleg tök mindegy, és mire odaérünk hogy nem lesz tökmindegy, a piac i más képet fog festeni.

Most még nyugodtan lehet AMD CPU mellé nV VGA, intel mellé AMD stb...

"de Intelnél, meg Inteles, vagy Nvidiás a chipset, szóval annál ezért mondják az Nvidiát"

Ha jól emlékszem az nV már nem gyárt chipsetet(de még lehet kapni olyan lapot amin az van), és mikor gyártott Akkor AMD-s vonalon is, nem csak intelnél.


"Ezért szerintem inkább Intel-Nvidia Ati-amd"

Igen, az AMD jó néhány éve felvásárolta az Ati-t, és a HD5xxx után már a márka nevet is megszüntette.

Az i3 2100+HD6870 páros nem rossz, amúgy milyen felbontásra kell?


Most én kérdezek ha nem baj:

Miért van az hogy sokan hiszik azt hogy intel mellé nV menne? A két cég külön utakon jár.

2012. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még egy 17'-os Fujitsu Siemens monitort használok, és annak a cseréjét is tervezem későbbiekben. Ha már itt tartunk... Monitort melyiket tanácsoljátok? 20' felettit szeretnék, és ha lehet LEDeset max 60.000.ig
2012. márc. 25. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!