Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem talál kompatibilis...

Miért nem talál kompatibilis partíciót?

Figyelt kérdés

A következő a problémám.

2 év stabil működés után egyik napról a másikra összeomlott a windows xp-m.

Gondoltam, hogy felrakok most már egy win7 est.

A gond az volt, hogy a telepítő nem talált win7-tel kompatibilis partíciót.

Gondoltam, hogy egyszerűbb ha visszateszem az xp-t, csakhogy most már az xp vel sem kompatibilis a partíció a telepítő szerint. Próbáltam egy live ubuntuval és egy live xp vel is partíció formázását de utána is ugyanaz a szitu, ha telepíteni akarom.

Mit tudnék tenni, hogy települjön?

Válaszokat előre is köszönöm.


2012. márc. 23. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi írja ki, hogy nem kompatibilis a partíció és hogy állsz neki a telepítésnek?
2012. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendes telepítést akarok indítani. DVD betesz, bios boot sorrend beállítva. Aztán a telepítő elindul, de amikor felteszi a kérdést, hogy melyik partícióra kívánom telepíteni a windows-t akkor miután megmondom neki, hogy a c re akkor azt írja ki, hogy a telepítő nem talált kompatibilis partíciót.

C be van állítva elsődleges és aktív partíciónak.

2012. márc. 23. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket, hátha:



[link]


[link]


[link]

2012. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz, megnézegetem.
2012. márc. 23. 16:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát megoldottam. Magamat szivattam végig. Mivel két egyforma vinyóm van végig azt hittem hogy jól van beállítva a boot sorrend aztán észrevettem , hogy rossz lemezre próbálkozott írni a telepítő ezért nem volt kompatibilis a windows-al.

Köszi a segítséget.

2012. márc. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!