Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miben változik a gépem, ha...

Miben változik a gépem, ha videó kártyát, és RAM-ot teszek bele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok.Amit kitudtam olvasni a gépből a következő:Számítógép:Intel(R),celeron(R),CPU2.4GHz,3.01GHz,768MB RAM,Videó kártya:RADEON 7200 AGP,32MB.Azt mondta egyik ismerősöm,tetessek bele nagyobb RAM-ot,legalább legyen1gigás,és nagyobb videó kártyát akkor gyorsabb lesz a gép.csak 2db.RAM fér bele,akkor 2db fél gigás kell?A videó kártya is befolyásolja a gyorsaságot?Ne nevessetek ki,mert lehet hülyeséget írtam,de nem akarom hogy át vágjanak.Ha nem muszály akkor nem rakatok bele felesleges dolgokat,én nem játszok ilyen videó játékokat,csak internetezésre kell a gép.
2012. márc. 23. 11:12
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Hagyd így ahogy van. Egy ilyen régi gépet már pénzkidobás fejleszteni. És nem is értnél vele sokat.
2012. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:

1.) ha nem játszol nem kell jobb videokártya (ha meg játszanál akkor erre a gépre nem éri meg költeni...)


2.) RAM-ot tehetsz bele, de nem biztos, hogy kell...


alapvetően a kérdés: mi a baj a géppel? van amit nem tud, vagy van amiben lassú? és mi az? a sebesség gondokat a ram bővítés nem oldja meg, ha pl. eleve nem az a gond, hogy betelt a memória, hanem a win szar, a winyó töredezett, stb.stb.

2012. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Videókártya főleg játékokhoz kell, ezen a gépen felteszem nem azt csinálod, szóval nem feltétlenül szükséges. Ram dettó, valszeg ddr ram kell bele, ami teljesítményéhez képest drága, még használtan is, és olyan sokkal nagyobb teljesítményt nem nyernél +256 megával. Szóval a helyedben vagy nem nyúlnék hozzá, vagyha igen, akkor már új gépben gondolkodnék.
2012. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10-20Ezerért sokkal jobb gépet kapsz már etöl ha jobbra van szükséged

de ha elég akor mért kéne

viszont nemtudom milyen rendszerel használod linux?

windows 98?

xp nem nagyon mene rajta szerintem

2012. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja az egybe lene? 768mb ram?

68 at néztem edig

á ezt felesleges fejleszteni

xp igy elmegy rajta

netezni jó talán filmezni is

szóval pénzkidobás ere költeni

10 ért kb ilyesmkt kapsz (csak én azhitwm 68mb os:D)

20 ért meg már jobbat jóval

2012. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz mindenkinek.Csak egy ilyen számító gép szerelő tanuló mondta hogy tegyünk bele ezt is azt is akkor milyen vagány lesz a gép,de akkor szerintem csak el akarja adni a bontott cuccait nekem,mert látja hogy nem értek hozzá.Az én fiatal koromba még számoló gép sem volt nem hogy számító gép.Sajnos ilyen emberek is vannak,akkor nem rakatok bele semmit.Még egyszer köszi.
2012. márc. 23. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!