Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Router-t be lehet állítani...

Egy Router-t be lehet állítani úgy, hogy a másik gép több netet kapjon?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értek hozzá azért fordulok hozzátok..Tehát egy router beállítható arra, hogy a két vagy több gép közül egy többet kapjon mint a másik? Mert én tudtommal kevesebb netet kapok a tesómnál, ő mondta. És az lenne a kérdésem, hogy, hogyan lehet ezt átállítani? Most megy ki angliába és akkor én több netet kapnék. Azt mondták nekünk, hogy elvileg már akkor nálam van minden net amikor másik gép ki van kapcsolva de nem hinném, mert 27 megás netünk van, ma leszedtem valamit és alig jött 300-al..

2012. márc. 22. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Routernél alap beállításba nincs.

De ha megosztanád velünk a routered típusát megkönnyítenéd a találgatások folyamatát.

2012. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Bandwidth Control vagy IP QoS néven szokott lenni ez a beállítás. Viszont nem mindegyik router tudja, ezért kéne a pontos típus.
2012. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos a router a padláson van és most nem tudok egyedül felmászni érte. De a lényeg, hogy van, köszi a válaszokat.
2012. márc. 22. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!