Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze tudom kötni valahogy a...

Össze tudom kötni valahogy a laptopomat a T-Home médiabox-ával?

Figyelt kérdés
e-sata,usb,meg hdmi van a médiaboxon, a laptopon is van hdmi. Akár ezeken keresztül, akár wi-fi-n keresztül (egy modemen van a médiabox meg a gép) megoldható ez?
2012. márc. 21. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Bárcsak lehetne, de a laptopon a HDMI kimenet van.

USB: ez a szerelő miatt van, nem azért, hogy a felvett adásokat meg tudjad nézni.

A médiaboxban levő vinyó, úgy tudom, hogy SATA szabványos, de NEM ajánlom, hogy kivedd, mert abból csak bajok lesznek, mert rád szállhat a szolgáltató.

DVB-C tuner kell ide. Itt van egy lista róla:

[link]

Úgy olvasom, hogy a T-home-nál támogatva van ez.

2012. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem is annyira a felvétel izgat, vagy a laptopon tévézés, inkább a gépem tartalmát szerettem volna a tv-n megjeleníteni, de annak nincsen hdmi portja :/

2012. márc. 21. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha így értetted, az már más.

Nézd: inkább írd le, hogy milyen portok vannak a tv-n.

2012. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van rajta egy, amire a médiabox csatlakozik, meg elöl av2 fedőnéven egy audio és videóbemenet.
2012. márc. 21. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!