Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megmondanátok hogy miért nem...

Megmondanátok hogy miért nem jó a codegen táp?

Figyelt kérdés
Mert nekem 7éve az van és semmi baja nincs de mindenki szarnak tartja meg ne vegyek meg hogy azt gyorsan cseréljem le!

2012. márc. 20. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

"Mert nekem 7éve az van és semmi baja nincs"

Na neked éppen működik attól még nem lesz minőségi.

A gond hogy nincsenek meg a megfelelő védelmek benne, ezeknek a szutykoknak a hiba aránya jóval magasabb mint minőségi társaié, és ha egyszer hal akkor isten óvja a géped többi hardverelemét.

Amúgy ezeknél nem számít az hogy 7 évig simán ment, egy ismerősöm codegenje 8 év után nyírta ki régi P4-es gépe felét.

2012. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Persze lehetne még taglalni hogy nevetségesen gyengék 12V-on, hatásfokuk nagyon alacsony stb...
2012. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó én is már attól félek hogy bedöglik és venni is akarok egy másikat csak mondom megkérdezem hogy azok miért nem jók.

De ez már jó fajta nem mert ilyet akarok venni?: [link]

2012. márc. 20. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a táp tökéletes. De ahogy látom nem a legolcsóbb hely:)
2012. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olcsóbb, a táp meg tökéletes. :)

2012. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az oké hogy ott olcsóbb de a szállítási költséggel ugyan annyi mint ahol én mutattam!
2012. márc. 20. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
www.pcx.hu PickPackPonttal 699 a szállítás.
2012. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekemis codegen van 6 éve, eddig se volt bajom vele és nemis hiszem h lenne ha 6 évig bírta (igaz, megérett egy cserére+fejlesztésre a gép)
2012. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a régi gépembe volt codegen amit anno 100K - ba rakattam össze.. 7 éve kb. tavaly lecseréltem a gépet, elég brutálra.. :) és ebbe semmi pénzért nem raknám bele mert nem kis pénz van a gépbe és nem kockáztatnám egy codegen táppal! :)
2012. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Azért nem jó a Codegen táp, mert a sok okostojás ilyet rak be az 1000w-ot zabáló játékgépébe, amin megy reggeltől estig a Crysis 2, és arra nem képes a sokeszűje, hogy legalább megnézze, milyen levegőt fúj ki hátul a táp. Megmondom, tűzforrót. És azért fikázza mindenki ezeket a tápokat, mert megvette a 20 ezer Forintos FSP, Delta, Chieftec, stb...tápot, és hát valamin döngetni kell a mellüket, ha már kifizetett ennyi pénzt azokért a vackokért. Persze hogy kellenek azok a drága tápok is, szép krómozott, meg kábelharisnya, meg kék led, pistikéknek kiváló. Nyilván a sznob majom, ha megvette a fekete bálnamercit, lenézi a trabantosokat...ősi emberi hülyeség a sznobéria.

Annyi a titka az olcsó tápoknak, hogy megnézed, mennyire melegszik a táp a legnagyobb terhelésen, ha melegszik, cseréled egy nagyobbra. Irodai, vagy gyengébb, egy magos konfigurációkhoz kiváló, elmennek velük jó sok évig.

2012. ápr. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!