Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segitség kéne az Office 2010...

Segitség kéne az Office 2010 hez. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az office 2010 nem eredeti változatát. Az van hogy lehet használni, de kiirja hogy Product Activation Requared. Meddig tudom még használni ilyen állapotban a office 2010-emet?
2012. márc. 18. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed meg, nem aktiválod, akkor 30 napos próbaverziót tudsz használni a programok többségénél, itt is.
2012. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez egy torrentes verzió, ami elvileg nem trial version.
2012. márc. 18. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eredetit 30 napig próbálgathatod. Sok törést lehet találni a neten, hibásakat is. Valószínűleg nem úgy jártál el, ahogyan leírták a tennivalókat. Nem tudom, mennyire vagy járatos ezen a területen, de gyakori, hogy az instrukciókat tartalmazó fájl kiterjesztésének inf-et adnak meg. Ha átírod txt-re vagy Total Commanderben nyitod meg, el tudod olvasni.
2012. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos! Rengeteg törés nélküli programot is találsz a torrentek között.
2012. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a torrent pontosan a kalózbayról van, és ott a Thethingy es verzió. Van hozzá elvileg Thethingyes aktiváló is, de nem tudom hogy kell használni.
2012. márc. 18. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!