Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni pc-hez külső...

Szeretnék venni pc-hez külső usb-s tv tuner kártyát. Milyet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
15-16 ezer lenne a keret rá. Szeretném ha pc-re feltudnám venni az adást. Itthon t-home sat tv van, gondolom megoldható hogy gépen keresztül tv-zek és felvegyek. Mit tudnátok ajánlani ami jó márka?
2012. márc. 18. 10:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ki: [link]


Ez tökéletes lenne?

2012. márc. 18. 10:32
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem a Leadtek gyárt a legjobb TV karikat.

Ezekben pl valós idejű hardveres tömörítő van, így nem terheli a géped prociját:

[link]

vagy PCI-expresszre:

[link]


Bővebb infó:

[link]

2012. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt javaslom. Amit én tapasztaltam az az hogy a kábel-tv-t is rábírtam kötni plusz a kis antennával a mindig tv jelét is betudtam fogni nagy nehezen. És ez utazásnál jött jól igazán mert laptopon tudtam TV-zni útközbe. Szerintem célszerű egy ilyenbe belefektetni mert hasznos kis cucc és szerintem megéri az árát. Én nem csalódtam benne és mások is dicsérik ezt a márkát.

2012. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez is jó, de ha lehet akkor inkább usb-s fajtára gondoltam nem pci-ra. Azért köszi.
2012. márc. 18. 10:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok véletlenül hogy a Media Markt-ba milyen fajtát lehet kapni usb-set? Az van nekem a legközelebb úgy jó lenne.
2012. márc. 18. 11:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Na végül egy Gigabyte U8300-at vásároltam. Remélem hogy jó jártam vele...
2012. márc. 19. 09:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés: Ehhez a Gigabyte U8300-hoz digitális antenna jár? Ha nem akkor lehet olyat csatlakoztatni? Mert probálom a windows media centerben beállítani a tv adásokat de semmit nem talál:S
2012. márc. 19. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!