Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné nekem ez az üzlet?

Megérné nekem ez az üzlet?

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő:van 2 DB WD 320 GB-s SATA I-es vinyóm,ajálottak érte 1gépet melyben van egy Abit ag8-as alaplap 3 GHZ-s proci és egy HKC 580W-os táp..mivel épp tápot akarok venni ez a táp jó? megéri ez nekem?
2012. márc. 17. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valami jó táp..
2012. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nem. Egyrészt a WD merevlemezek most alapértéküknél többet érnek, mivel egy árvíz nem olyan rég elöntötte a thaiföldi gyárat, ezért hiány van belőlük. Másrészt a HKC tápok elég ócskák. Jobban jársz, ha csere helyett eladod őket.
2012. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Az a gép szar. Az Abit már évek óta megszűnt, már a hivatalos honlapja sem él, nincs terméktámogatás, egy 3GHz-es, minden bizonnyal egymagos proci jó, ha a 4000 forintot megüti, a táp pedig ipari hulladék.


A 320GB-os merevlemezek ára pedig 20 ezer forint körül van.

2012. márc. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem éri meg.
2012. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írják, ez neked nem lenne jó.

Jobban jársz ha külön adod el a HDD-ket.

2012. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit előttem írtak a tápról, eme videóval szeretném neked szemléltetni:

http://www.youtube.com/watch?v=XhCnwiWBbUY


Nem mind ilyen, de elég nagy részük igen.

2012. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!