Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van különbség ha hdmi kábellel...

Van különbség ha hdmi kábellel megy?

Figyelt kérdés
Adott egy 24" FULL HD led monitor, és egy gtx285 ös vga. Van különbség képminőségileg vagy akár másban, ha a vga kábel helyett hdmi kábellel kötöm őket össze? Köszi
2012. márc. 17. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A hdmi full hd-s felbontású képet tud átvinni, a vga kisebbet, de már nem tudom, pontosan milyen. A hdmi jobb :)
2012. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jenci ***** válasza:

A VGA is átviszi a Full HD felbontást.

A képminőség sokkal jobb lesz,mivel nem analóg,hanem digitális jelként fog továbbítódi a kép.Egyébként a DVI is ugyanilyen jó.

2012. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+ a HDMI a hangot is viszi,csak engedélyezni kell és alapértelmezetté tenni.
2012. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen a VGA is visz full HD-t, csak épp nem támogat valami technológiát amiért nem lehet teljesen annak venni, csak ezzel kapcsolatba meg én vagyok úgy mint az első pontosan nem emlékszem mi is volt már :)

Amúgy a HDMI digitális, szebb, élesebb képet ad.

2012. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudnátok segíteni? Összekötöttük a PC-t a LEDTV-vel, kép van, de hang nincs. Hogy kell beállítani?

Köszi.

2012. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!