Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit ér egy használt AMD...

Mennyit ér egy használt AMD Atholn X2 Dual-Core Processor 4000+ 2.11 GHz és egy Ati Raedon x1650?

Figyelt kérdés
El szeretném adni.Mennyit érhet?
2012. márc. 16. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset, tényleg. Annyira, hogy önmagában egyszerűen nem éri meg eladni, mert csak zsebpénzt kapnál érte.

Én a kettőért együtt nem adnék 15000-et.

2012. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugye azt az 1 est csak véletlenül nyomtad be?

mivel ezért a cpu ért és vga ért még 5000 is csoda

persze lehet árulgatni valaki megveheti töbért...

2012. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom.5 éves a gépem,újjitom eladom belőle ezeket.
2012. márc. 16. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi tájékozatlan ember... Ha a videokártya az AGP-s verzió, akkor önmagában egy 10-es. Ha PCIe, akkor 6. A processzor egy újabb 10-es. Igazából nyilván nem ér ennyit, de ez a piaci ára, ennyiért tudod jelen pillanatban megvenni használt hardverekkel foglalkozó üzletekben.
2012. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tájékozatlan?

de mért venének régit mikor az ujakal dunát lehet rekszteni és még olcsóban is...

de hát irtam rálehet sózni valakire mindég van aki TÉNLEG tájékozatlan

2012. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20:17: Tudod, nagyon gáz az, amikor valaki még a ceruzát se tudja kezelni, de már rögtön a billentyűzettel próbálkozik. Nem félsz, hogy egyszer találsz egy helyesírási szótárt a két szemed között?
2012. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!