Hogyan törölhetem le a directx10-et?
Figyelt kérdés
xp-m van és az egyik játékhoz kellet a dx10 és felraktam egy ilyen patch-et,de nem működött ezért le is töröltem,de a dxdiag még mindig azt írja hogy dx10-em van...és most egy pár játék nem megy directx hibára hivatkozva...segítsetek!2012. márc. 15. 10:45
1/7 anonim válasza:
Virusirtót nem használunk de azért szorakozunk a rendszerel...
2/7 anonim válasza:
XP-re nincs DX10 vagy újabb. Valamit sikerül összekókányolnod és a gémek meg reklamálnak. Ha kell a DX10/10.1/11/11.1, akkor Win7-re lesz szükséged illetve olyan videokártyára, ami támogatja az adott DX verziót.
3/7 A kérdező kommentje:
vírusírtót használok, és van xp-re dx10 mert haverom is megcsinálta és neki jó volt csak nem ezzel a verzióval
2012. márc. 15. 11:31
4/7 anonim válasza:
Hivatalosan nincs rá dx9-nél nagyobb.
5/7 A kérdező kommentje:
hát hivatalosan nincs,ezt én is tudom
2012. márc. 15. 11:43
6/7 anonim válasza:
Csak annyit érsz el hogy a DirectX 9-et át írja 10re...
Attól még az a játék ami DirectX 10-et kér nemfog elindulni.
7/7 A kérdező kommentje:
mostmár énis tudom,de azt hogy tudom letörölni?
2012. márc. 15. 12:02
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!