Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér játékra? Lézer, optikai...

Egér játékra? Lézer, optikai vagy infra vagy egyéb (ha létezik)?

Figyelt kérdés

[link]

ezt néztem ki

viszont van 1 dolog amit nem értek. hogy lehet valami lézeres és optikai is egyben?külön használja a kettőt átlehet váltani v mi?

továbbá találtam 1 infrás egeret is mennyire számít jónak?



MElyik egér tipus a jobb JÁTÉKRA.

Lézer Optikai Infra v akármilyen más van még


infrás egér:

[link]



2012. márc. 15. 00:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Bogaram... A kérdés ez volt: "Egér játékra? Lézer, optikai vagy infra vagy egyéb (ha létezik)?"


1. Erre válaszoltunk. Válasz: Mindegy.

2. Maga a kérdés értelmetlen, mert az infra is optikai, a lézer is optikai, egyéb meg a golyós van, de azt se gondolod komolyan, hogy olyat akarsz.


Szóval nem mi értjük félre, hanem te kevered a szezont a fazonnal.

2012. márc. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt a kérdés:

"MElyik egér tipus a jobb JÁTÉKRA." -.-"

2012. márc. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Mivel a gépem 700e-t ér nekem megér ennyit 1 profi egér.

a kérdés az volt hogy melyik jobb játékra?

a golyósat besem írtam mert az elavult

a második kérdés pedig az volt hogy mivel működik másképp a két szenzoros

2012. márc. 15. 01:58
 14/21 anonim ***** válasza:
A több szenzoros egér preciziós egér általában tervezők használják képes a finom mozgásra.Játéknál nem szükséges de ha sok pénzed van vegyél egyet de ne feledd játéknál püfölöd és elég hamar le lehet harcolni ezért ajánlanak neked olcsóbb egeret.Inkább a kényelmi szempontját nézd mintsem az érzékelőit.
2012. márc. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

[link]

ez csak 10k-ba kerul, nagyon strapabiro darab,

2012. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem is Logitech mx-518 van,már 5 éve.

Tényleg nagyon strapabíró,én is csak ajánlani tudom.

A neve változott,most Logitech g400 és vele együtt a dpi-t is emelték.

2012. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz,akkor razer deathadder v2-őt veszed! komoly egér pontos játékra tervezett!
2012. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Panda Péter ***** válasza:

hadd cáfoljam meg azokat, akik szerint mindegy. NEM, nem mindegy. az tény, hogy egy egértől senki nem lesz jobb játékos, és hogy egy profi szar egérrel is ugyanúgy jól fog játszani, de egy pontos egér segíti a fejlődést, és jobb használni.


az sem igaz, hogy a lézeres egér jobb. egy nagy francokat jobb. jól bevált infrás/optikai szenzornál kell maradni.


ajánlott típusok komoly játékra:

Microsoft: Wheelmouse Optical 1.1/Intellimouse Optical 1.1/Intellimouse Explorer 3.0 (go ebay)

Razer: Deathadder (V1@1.4firm vagy V2), Diamondback 3G, Krait, Abyssus

Logitech: G1, MX510, MX518, G400

Steelseries: Ikari Optical, esetleg Kinzu

2012. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ez hülyeség vegyél x7 es egeret abból is 750bh-t 3600dpi és jtékra tervezett és jobban tudsz játsazni hidjétek el 4 éve codozok elég komoly sziten és nagyon nem mind1 milyen egered van:)
2012. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

nagyon jól tudom hogy nem mind1 közel nem minde1 azt is tudom hogy nem leszek tőle jobb de jobb maximálni a dolgokat 1 jó ezközzel



MMO-k hoz kellene és FPShez

speciel GW2(nem sokára kijön)


régebben Logitech(nem találtam meg a tipusát) egerem volt de elkezdett rosszalkodni és csere kell.(néha ugrál kattintánál nem érzékel v duplán érzékel amikor lenttartom néha elengedi sorolhatnám még egyszerűen eddig bírta)



Nem vagyok 1 idegbeteg játékos és ha valamit ütök az a mellettem lévő fal lesz nem a hardware megveszem és szétverem? hogyne

Igazából kimondottan nyugodt vagyok és nem mérgel fel szal nem ütök vágok(persze vannak ritka pillanatok de amiért fizettem nem fogom őket szétverni)Nem tipusokat kértem hanem szenzorokból melyik a jobb játékra.

Akkor majd keresek olyan szenzoros egeret.

MMO-hoz kellenek a programozható gombok

Köszi az aki a kérdésre válaszolt ment a zöld aki meg nem ment a piros(offolt)

2012. márc. 15. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!