Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen routert vegyek? (tudom...

Milyen routert vegyek? (tudom h ezer ilyen kérdés van, de nem találtam meg a választ)

Figyelt kérdés

Emeletes családi házba kéne, az első emeletről a jelnek a földszintre el kell érnie. Az internetem 10MB. 2 gépet vezetékkel, egyet wi-fi segítségével kapcsolnék össze.

Nem kell semmi extra, csak h mind a 3 gépen rendesen jöjjön a net. Max 10 ezrem van rá.


2012. márc. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

bőven elég a 10 ezer,

amit leírtál azt mindegyik router simán tudja,

én a TP-Link-et javaslom,6 ezerért már kapsz is ilyent

2012. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tp tl-wr740n vagy tl-wr340g melyiket ajánlod?
2012. márc. 13. 17:58
 3/5 A kérdező kommentje:
és persze köszönöm a válaszod: D
2012. márc. 13. 17:58
 4/5 cipi8 ***** válasza:
Nekem egy WR740N-em van és nagyon tuti! Én is társasházban lakom és a mellettem és felettem lévő szomszédaimnak ezzel szórtam a netet hibátlanul! Elegáns, kissé lapos, designos kis készülék nem olyan tégla mint az elődei, egyszerű a telepítése és kezelése! Csak ajánlani tudom! Ja és 5 Gari van rá!
2012. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem TP-LINK wr543g-m van tökéletesen működik semmi gond nincs vele! Addig tökéletes amég nem kell speciális beállításokat csinálnod pl.: egy egy gép sávszélesség korlátozása vagy felnőtt tartalom letiltása. De ha ilyen beállítást is el kell végezned akkor jobban jársz egy komolyabb routerrel. LINKSYSeket kapsz már 10 körül amit viszont a CICO gyárt(vezető hálózati gyártó) de ha nincs ilyen speciális beállítási igényed akkor a TP-LINK tökéletes.
2012. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!