Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hálózati kártya gond?

Hálózati kártya gond?

Figyelt kérdés
Kolesz halozatot hasznalok, egyfolytaban szakadozik a netem. Neha csak megszakad, de egybol utana elkezdi a halozat "Azonosítás"-át, néha pedig teljesen elmegy es csak az ujrainditas oldja meg a problemat. Ujratelepites nem segitett. Kerlek segitsetek, rettenetesen idegesito ez a dolog! Koszonom!
2012. márc. 7. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A többieknek is szakadozik? Akkor a rendszergazda kell hozzá.
2012. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eppen az a gond, hogy csak nekem...mashol nem probaltam meg ki, mert ha ott is csinalna, akkor lehet kidobni a halokartyat.
2012. márc. 7. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne hálókártya nincs mit kidobni. Általában integrált. Arra gondoltál már, hogy rossz esetleg a kábel? Meg van törve, szakadva, selejt,stb..
2012. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kabellel minden rendben van, probaltam mar masikkal is, ugy is ugyanez volt a helyzet.
2012. márc. 7. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:

A csatlakozók is rendben vannak mindenhol?


Esetleg próbálj kölcsönbe valamilyen csere kártyát szerezni és próbáld meg azzal is.

2012. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj, de marha vagyok elfelejtettem mondani, hogy laptoprol van szo.
2012. márc. 7. 23:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondoltuk mivel wifiznek a koleszon.. Magyarok tipikus hibája pár megás netre az egész kolesz megy...


Na és a legjobb, elkezdenek húzni programokat, filmeket torrentel.. Na itt nincs mit csinálnod a torrent technológia gyorsítja magát amennyire lehet, neked sima weblapot csak utána van esélyed kinyitni..

2012. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha laptopban megy szét a lan, akkor nem lehet cserélni. Csak pci-e kártyával lehet esetleg rakni bele.
2012. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!