Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az USB winchesteremet nem...

Az USB winchesteremet nem észleli a gép miért?

Figyelt kérdés
Már másfél éve megvan,most lépet fel a hiba,felpörög és aztán megál és anyi,lemezkezelőben sem látni!XP alat kezdte ezt csinálni aztán most telepitettem fel a 7-est,az alatt is ezt csinálja!

2012. márc. 7. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a hibát tapasztaltam már én is, cseréld le az USB kábelt és megoldódik a probléma (feltételezem ez lehet a gond)
2012. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oks kösz megprobálom :) majd jelentkezek
2012. márc. 7. 21:53
 3/6 wandermoon válasza:
Én is tapasztaltam, az usb csatakozó elfárad. Hasonló, mint a telefonoknál, amikor a töltőt már ki kell támasztani, mert kilazult vagy elkoszolódott az érintkező.
2012. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vettem uj kábelt,haverom áthozta laptopját azon se ment,felpörög aztán leál és elpirosodik a LED
2012. márc. 8. 14:54
 5/6 wandermoon válasza:

Siw vagy Sentinel progival vizsgáld be a winyó állapotát!


Itt találsz leírást sentinelhez:

[link]

2012. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs mit atvizsgálni mert még a biosban sem észlelni...:/ a lemezkezeloben sem,holnap visszaviszem mert van még ré fél év jótálás
2012. márc. 11. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!