Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek fejjel lefele is...

Szerintetek fejjel lefele is kifogástalanul fog működni a vinyó?

Figyelt kérdés

Háttértárként használom,eddig egy dobozban volt,de azt mondták így nem lesz jó,mert nem használom és tönkre megy.

Most be tettem a gépbe,szépen működik,csak a dvd író alá fért be,és csak az egyik oldalt tudtam felfogatni,ráadásul hogy stabilabb legyen,fejjel lefelé fogditva.Tehát a nyáklap része van felül.Az egyik haverom erre azt mondta,nem jó,mert a vinyóban levő fej így nem tud rendesen dolgozni.Szerintetek???


2012. márc. 7. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy állásban tönkremenne. Ha fejjel lefelé rakod be a gépbe, az sem árt neki. Viszont stabilan rögzítsd, mert az már nem tesz jót hosszú távon, ha picit is tud mozogni működés közben.
2012. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lindmayer ***** válasza:

az a lényeg hogy stabil legyen

csak egy elméleti eszmefuttatás: ha számítana hogy melyik oldala van felül, akkor a külső vinyóknál nem lenn mindegy hogy melyik oldalára lenne lefordítva, tehát akkor írnák a használati utasításban, hogy csak az egyik oldalára lehet fordítani, de mivel nincs ilyen(vagy legalább is én nem tudok róla) ezért tök mindegy hogy hogy van fordítva az a merevlemez

2012. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!