Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell beszerelni a hangkár...

Hogy kell beszerelni a hangkártyát?

Figyelt kérdés

Helló!

Most vettem egy Asus Xonar DX kártyát, betettem, letiltottam az integráltat, felraktam a drivereket és van is hang, de baromira halk (csak fullon hallok). Az audio centerben azt írja, hogy van egy kábel amit hozzá kéne csatlakoztatnom (nem tudom mi a neve). Kaptam is egyet hozzá amit bedugram, de a másik (nagyobbik) végét fogalmam sincs hova kell dugni.


Itt van egy videó hasonló hangkártyával, nekem nem pont ilyen kábelem van, de hasolnó csak itt ugye nem lehet látni a másik végét:

http://www.youtube.com/watch?v=GsDpEuIl1EE


2012. márc. 7. 15:11
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Vagy a front panel csatlakozik oda, vagy a kari kiegészítő tápforrást igényel.

Ha csinálsz róla egy képet meg tudom mondani.

2012. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia

Tápkábelt rádugtad? [link] Itt azt írja, hogy önálló táp kell neki.

2012. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most az a gond, hogy próbáltam volna mással is, de valamiért nem tudom kihúzni a hangkártyából....10 percen keresztóül próbáltam húzni, de egyszerűenm nem jön ki....
2012. márc. 7. 16:05
 4/7 anonim válasza:
A táp csatlakozóról próbáltad lehúzni?
2012. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, most írtam hogy nem tudom kihúzni a hangkártyából a kábelt amit kaptam hozzá. Már tudom melyik meg a helyére csak most ezzel szenvedek.
2012. márc. 7. 16:10
 6/7 anonim válasza:
Ezt megértettem, de nem tudom milyen kábelt kaptál hozzá, melyikről próbálod lehúzni. A linkelt oldalon lévő képen a jobb felső sarokban van a táp csatlakozó.
2012. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na sikerült kitépnem és bedugtam a tápot, tökéletesen működik. Köszönöm a segítséget.
2012. márc. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!