Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítene valaki WebCamera ügyben?

Segítene valaki WebCamera ügyben?

Figyelt kérdés
Vettem kb 4-5 éve egy kamerát, kiválóan működött. Akkor még XP volt a számítógépemen, ma már Win7 van (egy jó ideje már). Eszembe jutott, hogy fel kellene tenni újra a kamerát. Betettem a CD-t és láttam, hogy választhatok a Windows Vista meg a Windows többi fajtája közül, kivéve a 7est. Ez azt jelenti, hogy nem is fog működni? Feltettem, de csak egy fehér képet mutat...
2012. márc. 7. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor vetted, nem létezett a Win7, így nem is lehetett felsorolni a támogatott rendszerek listáján.


Keresd fel a gyártó honlapját, és nézd meg hogy van-e új driver, mert a telepítőlemezen még mindig a 4-5 évvel ezelőtti verzió van, míg a gyártó oldalán mindig a legfrissebb.

2012. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!