Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen típusú laptopot érdemes...

Milyen típusú laptopot érdemes venni? Többi lejjebb.

Figyelt kérdés

Igazából semmi komoly célom nincs hozzá, csak filmezés, facebook,fényképek tárolása.. nem játszom abszolút.

Melyik márka a legjobb? Minek kell benne lennie feltétlenül,amitől egy laptop jó. Milyen processzornak "kell" benne lenni stb?? Én nem nagyon értek hozzá, kérlek segítsetek! Előre is köszi! :)


Jaaa, és hogy működik az internetezés vele? Azt hogy tudom megoldani?:)


2012. márc. 5. 20:20
 1/1 Jenci ***** válasza:

Laptop esetében érdemes hosszabb távra gondolkodni,ha csak nem tervezed később lecserélni.A bővítés lehetősége kevés kivétellel kizárt,így meg kell gondolni,hogy neked később is elég lesz ezekre a célokra.

Intel esetében legalább egy i3-as,AMD esetében egy A6-os processzorral szerelt legyen a gép.Ezek simán megbirkóznak a nagy felbontású filmekkel is.Az sem baj,ha van benne dedikált--azaz nem az alaplapra szerelt--videokártya.Ez csak később jól jöhet,de az alaplapi kártyák is elég jók filmnézéshez stb.Mivel nem játszol,így neked az integrált videokártya elég.Memória--minél több,annál jobb.A merevlemez és a többi kiegészítő ízlés dolga.

Márkák közül én az Asus-t javaslom.Jó választás még a Toshiba,Samsung.Nekem Acer van.Sokan fikázzák,mert éppen azzal volt rossz tapasztalatuk.Én még semmilyen rosszat nem tudok mondani róla.Ez is jó választás lehet.

Ezek után mérlegeld a dolgokat,nézd meg a pénztárcád és dönts.Ha van még kérdésed,akkor nyugodtan tedd fel itt.

Ja,és az internet ugyan úgy működik,mint az asztali gépen.Lehet wifi-n keresztül,vagy vezetékkel.

2012. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!