Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítene valaki híbrid crossfi...

Segítene valaki híbrid crossfire témában? 4850 mellé szeretnék még 1 VGA-t, úgytudom a hybrid technológia nem csak integrált+vga-t támogat, jól tudom?

Figyelt kérdés

nemnagyon jutottam előre a googlevel, inkább +kérdezem itt

4850 csak másik 4850el megy 1ütt vagy esetleg 4770 4870el is?

msi 4850em van és nem adtak hozzá CF összekötöt, azt külön lehet venni?


2009. jún. 8. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak azonos kártyával lehet crossfire rendszert kiépíteni. Nekem 2 db 3870 van és nagyon jól működik, jelenleg minden játék megy a legmagasabb részletességgel 1680ba :)
2009. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Össze lehet elvileg rakni két külömbözőt de semmi értelme nincs. Mivel a jobbik kártya a gyengébbik kártya órajelein működne.
2009. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, külön külön nem lehet állítani az órajeleket? rivatuner atitool..
2009. jún. 9. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értelme, a kissebbik kártya telljesítményével fog menni mind2, és az aszinkron utasítások miatt még lehet hogy lassabb lesz az egész mint ha csak 1 kártya lenne bent. A híbrid crossfire lényegében csak arra jó hogy ha van egy alaplapi kártyád, és egy erős, akkor ha nem kell a nagy akkor lekapcsolja, és így lényegesen kevesebbet fogyaszt a gép.
2009. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!