Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte GA-990FXA-UD7 alaplap...

Gigabyte GA-990FXA-UD7 alaplaphoz táp?

Figyelt kérdés

Milyen alap tápegységet tennétek ehhez? 10Ezer alatt! (a csatlakozók és az üzem biztonság miatt kérdem).

Nincsenek nagy igényeim mivel átmenti megoldásnak kellene később vennék hozzá alkalmas nagyobb tápot.


2012. márc. 4. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos nem az alaplaptól függ, milyen tápot vegyél:D Inkább a proci és a VGA a fontos. És Gigabyte alaplapot nem ajánlom.
2012. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem olvasok rossza róla, nekem pl. évek óta ilyen márka ketyeg a gépembe, ki ezt ki azt fikázza.

A táppal kapcsolatba annyi elvárásom lenne hogy üzembiztos legyen és a csatlakozások jók legyenek hozzá! írtam hogy később nagyobbra cserélem, de akkor is egy 400 max.600 W-os táp sztem megfelelne.

Kezdetbe 2mag lenne később 6 vagy 8 és egy kártya (minden pénzfüggő!) a kisebb cuccokat egy másodlagos gépbe tudnám majd átrakni szval helye lesz.

A 2. szimpatikus lap az a Sabertooth_990FX!

2012. márc. 4. 16:40
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
felesleges ilyen drága lapot venni.
2012. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább az ASUS. Miért? Mert a giga supportja gyalázat, kíváncsi leszek majd mi lesz ha jön a Vishera. Az alkatrészek minősége romlik is mostanság, szóval én nem ajánlom.

Amúgy se kel olyan komoly lap elég oda ASUS M5A97, és akkor most tudsz venni olyan tápot ami a bővítéseidet is bírhatnád mint pl XFX Pro 550

2012. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!