Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehez a videókártyához kéne...

Ehez a videókártyához kéne driver letöltő link tudtok adni? RADEON 9200 PRO Family (Microsoft Corporation)

Figyelt kérdés

Ez nem jó:

[link]

Mert ilyen lessz tőle és ezt adja ki:

[link]


A windowsom ilyen:

[link]


2012. márc. 4. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

mai világban miért használsz még ilyen kártyát? vaterán használtan 7 ezerért veszel olyan karit ami a mostanit 80 szorosa teljesítményben. a kérdésedre a válasz, az support ati.amd az jónak kell lennie . próbálj meg egy bétát leszedni, vagy ha semmiképpen sem jó akkor valami más driverrel ütközik

általában atihoz kell net keret 4.0 vagy ilyesmi vagy vcredist x86, de ez nem mindig . ezek hiánya miatt vagy fel sem rakja vagy hibás lesz. de szerintem ezt a kártyát már csak max dísznek használd. nekem 6 éve volt ijen kártyám. és nem vagyok pénzes. ja és nekem 9600 se volt és azzal is szoptam mindig szoval vagy ati hd széria vagy nvidia 9600 tól fölfele.

2012. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de ha nagyon akarod dobok egy linket. mondjuk az sp3 as winnel szopni fogsz mert nem támogatja a régebbi drivereket valami miatt. de ha sehogyse megy és nem akarsz se karit venni se windowst cserélni a registryben lehet egy értéken változtatni ami elhiteti a winnel hogy az csak sp2. de mindjárt nézek neked egy linket ati hoz
2012. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] ezt is megnézheted
2012. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] vagy itt válaszd a jobb felső sarokban az automatically detect and install hátha leszedi a hozzávalót
2012. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] itt vannak a régebbi catalyst driverek probálgasd. nemtudom melyik jó neked elvileg kiírja hogy miket támogat sok szerencsét ha nemtalálsz írj és segítek
2012. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!