Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez ennyiért jó?

Szerintetek ez ennyiért jó?

Figyelt kérdés

Nos adott a téma, találtam egy használt konfigot 150 ezerért adná ide a tulaj. Az összeállítás a következő.


i5 2500k + Zalman 10x Extreme hűtő

ASRock p67 extreme 4

Gigabyte HD5850 1gb

2x4 GB Kingston HyperX 1600 mhz

500 GB WD sata 3 hdd

Cooler Master elite 370 házikó

Corsair VX450 táp (elég ez a táp ehhez a konfighoz? minőségével nincs gond úgy olvastam PH!-n, jó a belseje)

meg valamilyen alap DVD író ez nem fontos


2 hónapot futott a gép, minden garis. Szerintem ennyiért ez jó vétel lenne. Ti mit gondoltok?


2012. márc. 4. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
simán jó vétel ennyiért!
2012. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 160 körül állítottam össze egy ilyesmit öcsémnek..

amiben a proci gyengébb de a vga erősebb...


ugyh szerintem árában van...

de alkudj belőle ha tudsz..


amugy teljesen jó gép sztem... avga még fel is veszi a versenyt a mai felsőközépkategóriával is...csak többet eszik...


amugy sztem tegyél fel úgy egy kérdést hogy 150ezret szánnál gépre..és hogy mire használnád...

mert itt olyan ipon/argep guruk vannak hogy sztem erőssebbet is összehoznak újonnan...

2012. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elsősorban lenne munkagép, csak utána játékgép, szóval a vga nekem annyira nem fontos, annyiban legyen jó, hogy fussanak rajta az újabb gammák is, de nem kell hiper szuper ultra full hd :)
2012. márc. 4. 12:05
 4/8 A kérdező kommentje:
ezért is néztem intel konfigot, én is raktam össze olyat amiben erősebb a vga, de nekem az úgy nem lenne jó. Ez a konfig egy phenom II 960 T és egy gtx560 ti volt, a többi kb ugyanez lapot és tápot kivéve.
2012. márc. 4. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Most megpróbálhatnálak róla lebeszélni hogy én csaphassak le rá.:DDD (tehát csak azt akartam mondani hogy igen nagyon jó vétel)
2012. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor okés...

de mondom ha szánnál rá időt akkor jobbat is ki tudnának hozni a pénzedből...


de amugy mondom...ez is teljesen jó...

én egy 135-140ben kiegyeznék vele...

nem baj hogy csak 2 hónapja fut...

hiszen a legtöbb alkatrész garanciájához már csak 10 hónap van..

meghát csak használtna!

2012. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nVidiát én mostanában nem vennék...

ugyh ez a konfig jobb ami akérdésben van...

2012. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sajben Dániel ***** válasza:
Szerintem pcx-en állitsd össz kb 160k de sokkal erősebb lenne egy r7 250x vagy egy r9 ez a keretöl függ de joval erősebb lenne.
2014. nov. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!