Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik kártya jobb? Az Nvidia...

Melyik kártya jobb? Az Nvidia vagy pedig az Ati raedon.

Figyelt kérdés

Akár az alap árkategóriások, vagy komoly játékra, esetleg tervezőknek stb. összehasonlítva melyik jobb kategóriánként szerintetek???


irhattok példát is!! főleg az átlag felhasználónak szánt kártyákat kérdezném a kb 10-50ezres árkategóriáig.

És miért indoklást is létszi!!!!!


2012. márc. 2. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

kedves kérdező!


bocs ha modortalan, faragatlan, vagy esetleg bunkó leszek....

szóval..

a "légyszi" szó a "légy szíves" kifejezés rövidítése amit semmiképpen nem írunk úgy hogy "létszi"


másrészt, amikor felteszel egy kérdést itt a gyakori-n akkor az oldal mielőtt kitenné a kérdést, felajánl neked egy pár hasonló kérdést...pl: ati vs nVidia, radeon vagy nVidia..és még sorolhatnám...

megkér arra hogy ha ven hasonló kérdés a tiedhez, akkor ne írd ki a kérdés hanem olvasd el a hasonló kérdésekre érkezett válaszokat.

megtehetted volna...de nem b@sszameg mert lusta vagy!

erre most jönnek majd itt a trollok meg a fanok ölni egymást...

tessék egy kis olvasnivaló:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


de amugy hogy érdemleges választ is adjak...

én az atit ajánlanám....de csak azért mert nekem az jön be..

2012. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
de ha írnál konkrét példást hogy melyik 2 kártya közt vacilálsz akkor könnyeben választ kapnál..
2012. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mostanira +1 GeneralCube-nak, de azzal a vitával ne reklámozd magad, mivel a 68%-osnak volt igaza...

Te meg kérdező pontos példákat írj, és azt hogy milyen gépbe. Utána az ajánlatomat majd indoklom.

2012. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

XD

pont szar kérdést linkeltem....

2012. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a fanokat akrom egymásnak uszittani. és kéne egy Intel core2quad q8300-as proci msig41p26 lap + 4gb memóriához alap kis kártya. konkrét modell még nincs, valamint kéne egy másik komoly 3d tervezéshez melohoz.
2012. márc. 2. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor írj egy keretet is.
2012. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja bocsi az kimaradt.

A keretre következő képpen gondoltam.

A Q8300-hoz olyan 40-50 környéke +/- pár ezer.

A melohoz pedig a plafon az 170-180 lenne. Egy I7-2600K (3,4ghz) +gigabite GA-Z68A-D3H-B3 vagy Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3 lap. és én arra gondoltam, hogy kb 12-16gb memória.

Mert ezt most venném meg.

2012. márc. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!