Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártyát válasszam?...

Melyik videokártyát válasszam? Gigabyt HD 4670 vagy ATI HD 5570

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 23:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

egyiket se!!!!

enyi pénzért inkább nvidiát vegyél. és most komolyan beszélek!! mondjuk többért is de mind1.

Sokkal jobb kártyát kapsz ugyan enyiért.

Ja és Nvidia-nal nem kell megijednek, hogy kevesebb az órajel meg ilyenek. nézz meg egy Ps3-mat brutális grafikája van még 3D játék közben is. és egy 256 mb-os nvidia kártya van benne 650mhz-es órajellel.

A következők jobbak a választotjaidnál!! és erősebbek is!!!

Amit te linkeltél még open gl 2.1-nél tartanak ezek között már 4.1-es is van!!!! Szóval én Ati-t nem ajánlanék neked!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
PS-nél a 3d játékot úgy értem, hogy 3D led tv-n valóban 3 dimenzióban játszol!!!!!!
2012. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Már megbocsáss de egy határ szarok amiket választottál..
2012. márc. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi elnéztem az árakat még sokkal komolyabakat kapsz nvidiából mint amiket belinkeltem.
2012. márc. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mert gondolom a hd 5570-ből nem a 11ezreset akarod megvenni amin még hdmi sincs meg még sok más se hanem a 16 ezreset amint már van. De gondolkozz a 11ezresen nincs semmi nem tud semmit de a 16-17 ezresnek is ugyanaz az alapja akkor nem fogja jobban tudni a dolgokat mint az alap verziója csak parasztvakíttásként rádobnak egy csatlakozót!
2012. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

Na először is mond már el mi ez a sok hülyeség!?!

"mondjuk többért is de mind1."

Miért is?

"Ja és Nvidia-nal nem kell megijednek, hogy kevesebb az órajel meg ilyenek."

Ez se tudom hová tenni, de persze én vagyok a buta.


"A következők jobbak a választotjaidnál!! és erősebbek is!!!"

Megsúgom a következők amit te nagyba ajánlogattál, mind gyengébb teljesítménybe, de ez ne zavarjon!

Amúgy ha egyél többször írod le a hülyeséget még nem lesz igaz.


Szóval kérdező milyen gépbe, és mennyiből kell VGA?

2012. márc. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: Ezt tetszett:D Hülyeséget übereled a hülyeséggel... Miért is jobb az nVidia? Amiket mutattál tényleg gyengébbek a fent írtaknál. Most komolyan az órajellel erősködsz? Megsúgom: az nem számít semmit, csak egy adat a sok közül. És hogy jön ide a PS3? Megbocsáss, de nagyon butaságokat írtál.


És igen tényleg jó lenne tudni milyen gépbe szeretnél, és mennyiért, kérdező:)

2012. márc. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

aztaku rva de sok okos ember van itt komolyan.. 10-15ezer körül kártyákat kérdez.

amik nem tudnak semmit. enyiből már sokkal jobbat kap akét fent említettnél amúgy látom a hülye topikokban olvasott szarok meg a paraméterek olvasása az mindenkinek marhajól megy. de valós teljesitményről senki semmit nem tud. Már bocs de nézzd már meg mi menyit tud a valóságban nem pedig papíron........ én itt be is fejeztem mert okos enged.....

2012. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"de valós teljesitményről senki semmit nem tud"

Öcsike én PONTOSAN tudom mit beszélek, te csak fröcsögsz.

Most is el kezdesz hisztizni, de hát na ha ennyi telik. Az meg hogy nem értesz hozzá és úgy beszélsz marhaságot, meg jobb!

2012. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
16ezres Ati HD 5570 ddr3 1gb-ról van szó
2012. márc. 2. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!