Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az, hogy most...

DrTyler kérdése:

Mitől van az, hogy most telepítettem a gépemre teljesen szűz win 7 64 bit-es verzíóját, a gépemben 4 GB ram van, amit a windows lát is viszont azt írja hogy csak (2,62 GB használható)?

Figyelt kérdés
Előzménye az egésznek hogy az WIN XP is csak ennyit látott és akkor olvastam utána, hogy az WIN XP összesen csak 4 GB memóríát tud kezelni . És most az uj 64 bit es WINDOWS is ugyanannyit lát . Tanácstalan vagyok mi lehet a baj . Segítségeteket köszönöm : )
2012. márc. 1. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a rendszertulajdonságánál mutatja, vagy külön programmal nézted?
2012. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gép adatok?


A bios mit lát?

2012. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, a rendszertulajdonságokban láttam azt írja ,hogy 4GB ram (2,62 GB használható)

(a biosban még nem néztem.) alaplap p5gv-mx asus

2012. márc. 1. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem futass egy Win 7 élményindex tesztet ha még nem futattad és nézd meg a részletes teljesítményadatokat. Mindenesetre ha látja a gép (és látja mivel kiírja, akkor valószínű hogy a többit a videó kártya foglalja le.) Lásd nálam: [link] [link]
2012. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!