Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a gépemen valaki...

Nincs hang a gépemen valaki segítene?

Figyelt kérdés

Integrált hangkártya,egy IBM ddr rev 3.4-es alaplapban.

Hiába keresem nem tudom a neten megtalálni a hozzá való

alaplaptelepítőt,vagy illesztőprogramot.


2012. febr. 28. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alaplap pontos típusát derítsd ki, tölts le egy Aidát innen: [link] , Motherboard fülön írni fogja a pontos típust, utána tudok segíteni.
2012. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
IBM ThinkCentre M51
2012. febr. 28. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Felmész ide, [link] ->Run auto-detect, és automatán ki fogja dobni a találatokat. Ha mégse és Xp-t tettél fel akkor: [link] , ebben bennevan az összes driver, igaz elég régiek. WIN7-nek és Vistának automatikusan fel kéne ismernie és lehúzni hozzá a drivereket.
2012. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, az autodetect csak Internet Explorer alatt működik. :)
2012. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miután letöltöttem az aida-t(kösz az infot),a letöltőközpontról feltelepítettem amit te is ajánlottál,de még mindig azt irja ki hogy nincs hangeszköz.Elfelejtettem írni hogy ez a szomszéd gépe ahol nincs internet.
2012. febr. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!