Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ismételten videokártya,...

Ismételten videokártya, milyent vegyek?

Figyelt kérdés
Egy kicsit régebbi configgal rendelkezek. Van most a gépbe egy 500W táp, meg jelenleg egy Galaxy GeForce 9600GT OC és ennek a helyébe szeretnék valami erősebbet venni ami már jobban megbirkózik a játékokkal. Szerintetek milyen kártya lenne ideális 20 ezer forint környékén?
2012. febr. 28. 09:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
faszomsetudja, nem az a márkás, de nem is a legolcsóbbik anno amikor ezt a gépet raktam össze olyan 9.000 forint volt, lényeg hogy jobb minőségű legyen, mindenféle védelemmel ellátva, mivel egyik alaplap zárlatos lett a táp miatt, azóta amire futja Wattba és minőségbe a legjobb, de most miért is annyira fontos? egy videokártyát még simán elbír ez szerintem :P
2012. márc. 1. 21:09
 12/14 A kérdező kommentje:
ModeCom Feel III 500W ATX
2012. márc. 1. 21:25
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

Húha. Normális tápegység nélkül nem szabad belekezdeni semmi újításba. Ez a táp sajnos egy noname kínai f.os, ami veszéllyel lehet a gépedre is akár. Ha jön pl egy áramszünet el is füstölhet. Ezért ajánlom, először egy rendes, megbízható tápot kell venned, enélkül felesleges is belekezdeni bármibe. FSP Hexa 400 vagy Chieftec CTG 400 a legolcsóbb, de nagyon jó, biztonságos tápok.

Egyébként +1 a használt 4890re, akad is 20-22 ezer környékén, de hangsúlyozom: arra a tápra szerintem ne hogy rá kösd az új VGA-t:) Sok szerencsét

2012. márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
elektrikus vagyok áramszünet esetén nem igen szoktak elfüstölni a tápok talán tulfesz esetén, de arra meg van tulfeszvédelmi ajzatom. Amugy nem kínai fos már ne haragudj ha azt nézed mit hol raknak össze akkor mindd kínai fos lenne. De tuti nem fogok méregdrága tápokat venni, mivel tápellátás csak a szempontból kell hogy mennyire van leterhelve a gép és a videokártyának is mennyi feszkó kell a normális működéséhez. Ehhez egy 500W több mint elég mivel nem akkora nagy erőművek a mostani kártyák sem. Ez meg tipikus hülyeség hogy most a videokártyát a táp minősége határozza meg. Feszkó kell neki kész mellesleg olvasni kellene a kérdést is hogy VIDEOKÁRTYÁT akarok NEM TÁPOT. A táp nem lesz változtatva és kész. Normális választ akarok csak
2012. márc. 3. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!