Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Flashelt (LT 3. 0) x360 Elite...

Garami kérdése:

Flashelt (LT 3. 0) x360 Elite (Jasper) + Divx Codec?!

Figyelt kérdés
Hi All!:) Segítséget kérnék abban, hogy flashelt xboxra valahogyan rá lehet e tenni ezt a codec pack et, hogy vigye a divx filmeket is a doboz, mivel netre nem akarom rádugni!
2012. febr. 28. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Valaki esetleg aki már próbálkozott vele!? Várom válaszotokat! Mivel Dash-t is lehet dvd ről telepíteni, akkor csak meg lehet ezt is valahogy oldani!
2012. febr. 28. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
annyi az egész, hogy letöltöd az ingyenes format factory programot, az egy fél óra alatt átkonvertál minden formátumba , minden formátumot(1Gb os dologról beszélek)
2012. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem értem! Csak ugye a box alapból dvd-t játszik le! Én meg divx filmeket töltök le! Most nem fogok konvertálgatni divx et dvd re, ha ugyan azt a divx et le tudom tölteni dvd re!:) Érted?!:) Bár lehet én értettem félre a válaszod és valami másra gondolsz!;)
2012. febr. 28. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem fogsz, azt nem fogsz...

Akkor kussolsz, veszel egy eredeti boxot, felmész vele Live-ra, letöltöd a frissítést, és máris nézhetsz amit csak szeretnél.

2012. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyakori kérdések színvonal vagy apám!;) Már megoldottam és még a média center is beállított offline papa!:) Ja és offline telepítettem minden! De azért köszi ezt a rendkivül szinvonalas és értelemben gazdag hozzászólásodat! Megyek is írom ki a jobbnál jobb játékokat!;):P
2012. febr. 29. 00:12
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdést jelentettem a ORFK-nál.
2012. febr. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Várom az igen tisztelt kék mellényes urakat!;) Címet nevet el ne felejts adni Tati!:)
2012. febr. 29. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!