Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy töröljem a security...

Hogy töröljem a security shied vírust?

Figyelt kérdés
A kis pajkos nagyon rácuppant a gépemre, nem tudom törölni nem találom sehol.A netre is alig tudtam feljönni.Még a feladatkezelőst is alig tudtam megnyitni, de sikerül és leállítottam ez szutykot,de ha újraindítom a gépet akkor elindul. Lécci segítsetek megszabadulni tőle.Köszi
2012. febr. 27. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kaspersky
2012. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a videót nem tudtam megfejteni,de azt sem tudom mi az a kaspersky.Nem nagyon értek az ilyenekhez.leírnátok lépésről lépére hogy kell megoldani.Köszi
2012. febr. 27. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
A Kaspersky a világ szinte legjobb vírusirtója! Nekem is az van! Mindenre ugrik, semmit nem enged elindítani (ami vírusosÖ, sőt még a gépre kerülés előtt törli a vírusos fájlokat. Mondhatnám úgy is, hogy szinte egy betonfalat épít a gép köré!
2012. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csökkentettmód majd

ctrl Alt Del

és a futó folyamatokból kiveszed vagy is leállítod

a folyamatot és törlöd :)

2012. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Asszem sikerült, köszi a segítségeteket.maz.
2012. febr. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!