Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet commodore 64-es röl...

Lehet commodore 64-es röl netezni?

Figyelt kérdés
csak azért mert láttam youtun h lehet.

2012. febr. 27. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lehet is, nagyon lassú lenne az egész.
2012. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Hogy a fenében lehetne? Gondolkozz!Hol van ott elegendő feltöltési sebesség hol van elegendő grafikus teljesítmény?
2012. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
De gondolom nem akarod tényleg használni, csak érdekességképpen :) Modemeket lehetett hozzá kapni, illetve ha jól tudom, később készítettek hozzá ethernet csatolót is. Engem inkább az érdekelne, hogy ki írta meg hozzá basic-ben a böngészőt :)
2012. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tamasoft ***** válasza:
45%

Az a kifejezés túlzás, hogy "netezni", mert az utasításkészlete erősen korlátozott, és a hardveralap sem erre van kifejlesztve.


Ha valami csoda folytán hálózati kapcsolatot ki lehet építeni rajta, akkor "netezni" is lehet, de nem a mai fogalmaink szerint. Erősen korlátozott módon.


És legnagyobb akadály a BASIC. Oprendszer szinten nem grafikus a megjelenés, ezért az ablakokhoz szokott fejlesztőknek először magát az ablakozó rendszert is meg kell írni, amiben a web meg tud jelenni. És csak ez után jön a többi problematika. A hardver és a szoftver óriási korlátai.


Inkább azt mondom, hogy elvileg lehet, de gyakorlatilag meg nem.

2012. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!