Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia driver hiba?

Nvidia driver hiba?

Figyelt kérdés
az nvidia windows kernel mode driver, version 2XX.XX leállt stb.. Mitől van ez? Próbáltam egy csomó driverrel. Mindig jelentkezik valami hiba, hol ez, hol csak búg a gép, és sötét a képernyő, hol kékhalál, hol pedig leáll a kép, csak az egeret tudom marha szaggatva mozgatni. Voltunk szervizben is, ott meg nem jelentkezik semmi...(csak a gépet vittük, talán a monitorral vagy a csatlakozásokkal van a gond?)
2012. febr. 26. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
geforce gt 220 van amúgy
2012. febr. 26. 20:52
 2/7 anonim ***** válasza:
TDR-hiba... Egy BIOS frissítéssel lehet hogy eltűnik a hiba! (Ezt tanácsolják az nV oldalán is) De ez sem biztos... Ez van... ezért nem szoktuk mostanában ajánlani az nV-t...
2012. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
biost hogyan tudom frissíteni?
2012. febr. 28. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet gyártási hibás a kártyád! de én a windows-t is átnézném a helyedben h minden rendben van-e. lehet h csak az kezd összeomlani. Vagy nem a megfelelő rendszerre v. kártyára illő drivert raktál fel. A neten 5millió gagyi szar driver kering ami nem eredeti hanem valaki öszevágott kb 10 kártya drivert, és igazából egyiknél sem müködik. Ha volt szervizben akkor meg vidd el máshova. mert az h nem jelentkezik attól még meg kéne csinálniuk, hisz elmondtad mi a baja így tudniuk kell hol keressenek hibát és kizárt h nincs!!!(Remélem nem fizettél a szervizért) ugyanis a hardvereket le kellet volna ellenörizniuk, és a szoftveredet is, hogy megfelelő e minden beálítás. és ha ezt megcsinálták akkor rendben van de akkor a probléma elmúlt volna. Vagyis tuti nem csinálták meg!


1. telepítsd fel a legfrissebb drivert. (Csak gyártó hivatalos honlapjáról) A saját Windows verziódnak megfelelően!! Álítsd be!!! és töltsd le!


[link]


2. ha nem segít, ellenőrizd a tápegységet.

3. ellenőrizd a kártya hűtését/tegyél be egy másik videokártyát.

ha a másik kártya is ezt csinálja, akkor nem kártya gond!!

Az N.v.-k nem dobálnak szarokat piacra.

2012. febr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. pipa

2. ezt hogy érted?:)

3. hőm-t hol tudom ellenőrizni?

2012. febr. 29. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Hőmérsékletet vagy a biosban tudod ellenőrizni amihez állandóan ujrainditgatnod kell vagy inkább tölts le egy progit pl a SpeedFan.-t.
2012. febr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tápod állapotát fel kéne méretni. vagy egy jó tápra kicserélni próbaképp.
2012. febr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!