Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó tápegység szerintetek?

Ez jó tápegység szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 26. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem!

A GX550-nek van enhace beles, és seventeam beles változata is. Na már most az előző egy jó minőségű kis táp, a második elég gagyi.

A kettő közt legegyszerűbben úgy tehet különbséget az ember hogy a jó után e van írva:ACAA-D3, míg a gagyi mögé: ACAA-E3. Azon az oldalon szépen lehagyták ezt, ami szerintem nem jó jel. Amúgy is az enhance beles dobozára jó naggyal oda van írva hogy 80+bronze.

Szóval valszeg ez a gagyibb, én kerülném.

2012. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 Hart
2012. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A képen jól láthatóan nem a bronz verzió van.
2012. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, de volt már olyan hogy az enhance beleshez a seventeam beles képét tették ki(lásd akár ipon), de ez 99% hogy a gagyi verzió, szóval kerülni való.
2012. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztosan igazatok van

De kérdem én mi számít gagyinak?

Gondolom inkább azért kell figyelni a tápokat hogy a feszültségben ne legyen nagy ingadozás mert az nem jó a hardvernek

de ennyi pénzért azért annyira rossz táp nem lehet és van raajta azért garancia is tehát ha tönkremegy gondolom kicserélik és biztosan védelemből sincs benne hiány

szerintem jópár évig biztosan nem lesz gond ezzel sem :)

De azért ha van valami észrevétel azt nyugodtan írjátok le mert kíváncsi vagyok hogy miért gagyi egy 20000Ft-os tápegység.

2012. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy pont eltaláltad. Kissé zavaros, ingadozó feszültséget ad le. Amúgy keress teszteket(gondlom csak van), ezek a nem ajánlott kategóriák. "Annak idején" hallottam olyat is hogy egy külföldi teszt oldalnál el is durrant egy, de azért gondlom nem vitt magával semmit se.
2012. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Értem. Köszönöm

majd utánna olvasok kicsit

Nekem most egy HKC USP580 van a gépemben Természetesen lecserélem egy hexára amint lesz pénzem rá

Én megmértem multiméterrel és nem volt nagy fesz ingadozás benne pedig láttam youtubeon egy videót miszerint az 5V hirtelen megugrott 7V-ra meg hasonlók

én nem tapasztaltam hasonlót szét is szedtem a tápot hogy megnézzem hogyan rakták össze és elég egyszerű felépítést tapasztaltam. Nem volt össze vissza forrasztgatva. nem lógtak a kondik a semmibe mint néhány más tápnál

de kísérletezni sem szeretnék úgyhogy minden képp csere :)

2012. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!