Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mutatni olyan laptopo...

Tudnátok mutatni olyan laptopot, ami ezeknek megfelel? Kb mennyiért vehető meg?

Figyelt kérdés

Processzor 3.2 Ghz

Memória 8 BG DDR3

Winchester 1 TB

Videokártya 1 GB

És széles kijelző..


2012. febr. 25. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha játszani kell akkor felejtsd el!
2012. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek 8GB ram? Műholdpályákat szeretnél realtime analizálni?


A legtöbb alkalmazás képtelen 4 GB ramnál többet kezelni... nekem speciel 2 GB van a notebookomban, tökéletesen megvagyok vele, pedig elég széleskörű használatnak van kitéve (programozás, zeneszerkesztés, weblapfejlesztés, grafika, stb) :)


Egyébként a HDD (pár hónapja az árvizek miatt egekbe szökött az ára) és a RAM miatt jó drága gép lenne... a videókártyánál meg nem értem, miért a memória a legfontosabb paraméter :D A leírásból azt veszem le, hogy kezdő vagy... kell neked ilyen irreálisan erős gép? És ha igen, processzor terén miért ilyen szolid az elvárásod? 3.2GHz... se dualcore ne legyen, se Core2Duo, vagy i7, vagy valami, egy Celeron is megteszi?

2012. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D

Nem, én csak kíváncsi vagyok, tudtok-e ilyet mutatni, mert egy osztálytársam meg van róla győződve, hogy egy ilyen laptoppal rendelkezik, még márkát is mondott, csak azt azért nem mondtam, mert kíváncsi vagyok, mit mutattok..

2012. febr. 25. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!