Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPhone 3GS 16GB szoftverfrissí...

IPhone 3GS 16GB szoftverfrissítés miért nem megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok. iPhone 3GS 4.1 iOS szoftverfrissítésnél az iTunes azt írja hogy nem sikerült kapcsolódni az iPhone szoftverfrissítési szerverrel. Hogyan lehet ezt kiküszöbölni?

2012. febr. 24. 06:24
 1/2 anonim válasza:

nehezen sajnos , ha nem sikerul az Apple hivatalos szoftveret ra telepist itunesal , akkor te kell ra instalald !

le toltod a szoftot amieiket te akarod ( csak vigyazz h iphone es 3gs-t irjon mellete)

es azt hiszem le nyomod a ctrl+shift v vmi ilyesmit es be rakod az itunesba a szoftodat es ugy telepited ra!

ez nagyon veszelyes muvelet , es nagyon konnyel el lehet baszni

nem ajanlom neked h egyedul csinald meg csak ha van penzed egy masik iphone-ra

en is meg jartam a magamet az ipod touchommmal ( 32gb 3. generacios) es en is jailbreakelni akartam es veleltlenul elbasztam mert egy rossz jailbreak programot hasznaltam . mikor ra dugtam az itunes-ra restoralta es mindig azt irta ki h : "An ipod touch was found in recovery mode , please restore it"

es ezt meg csinaltram minimum 3x ... de csak nem mukodott es vegul ra jottem h nem muszaj "automatikusan frissiteni" , meg lehet azt is csinalni manualisan..

es akk en is el basztam masodjara :( es akk be telt a poharam , el vittem szervizbe es teljesen ujr kellet irni rajta az akkor iOS 4.3.3-at

lenyeg , szerintem vidd el egy szervizbe ahol meg csinaljak neked max 8000-ert.

sok sikert ha meg tudod te is csinalni

2012. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nezd , megint n vagyok

meg van az az oldal ahonnan le tudod tolteni a szoftot amiket te akarod



[link]

remelem sikerul

2012. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!