Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a videókártya?...

Elromlott a videókártya? Részletek lennt.

Figyelt kérdés

Néhány napja a játékoknál jelentkezett ez a probléma.Játszottam kb. 5 percet és ilyen összevisszaság jelent meg a képernyőn,csak a játékoknál(minden játéknál).Videóknál nem tapasztaltam ilyet.Aztán ma már úgy kapcsoltam be a gépet ,hogy a képernyőn függöleges,színes csíkok jelentek meg,már a BIOS-ban is.Gép megy csak csíkos most már minden.

Videókártya elromlott volna?


2012. febr. 22. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szed ki és probáld meg az integrált vidokártyát ha van a lapon!
2012. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gpu vagy memória hibás lett a vga le kell cserélni.
2012. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem biztos! Tőbb minden lehet a hiba oka szép lassan rákel jőnni hogy biztos legyél benne!!!!
2012. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a videókártyát. Lehet, hogy púposak a kondik rajta. De memóriahiba is okozhat ilyen jelenséget.
2012. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az alaplapon nincs integrált kártya.Még azzal kiegészíteném ,hogy érdekes,ha képet nézek nem csíkos,az asztal lent szagatottan csíkozott illetve az ikonok az asztalon csíkosak.Játékok játszhatatlanok mert mindenféle színes foltok jelennek meg,a videókon színes csíkok de alatta ugyanúgy megy.Ma kitisztítom az egész gépet hátha az megoldja a problémát.Ha nem lesz jobb veszek másik kártyát.
2012. febr. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!