Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet egy zenei cd-t...

Hogyan lehet egy zenei cd-t pendrive-re, vagy mp3 lejátszóra menteni?

Figyelt kérdés
Bemásoltam a számokat (Track1, stb.), a gépen engedi ide-oda tenni, de nem engedi kimásolni pendrive-re, vagy mp3 lejátszóra, azt írja ki, hogy írás védett. Megnéztem a tulajdonságait is, de semmit nem találok, ahogy meg tudnám oldani. Vannak cd-k, amiket tudtam másolni, de vannak ilyenek is, amiket nem. Segítsetek!
2009. jún. 4. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Zenei CD-t nem lehet másolni, azt "Rip"-pelni kell. Nem magyarázom el, hogy miért, úgysem az a lényeg most.

[link]

Ezt találtam hírtelen, nem próbáltam még. Ha nem jó, akkor Google--> "CD ripper" -re keress rá, és keress más progit.

2009. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van Néród, akkor >NéróBurningROM/Extrák/Sávok mentése(a megfelelő meghajtóról)/itt a legördülő menüben PowerPackLame-t választani/mp3 bitrátát állíthatsz<...lerippeled a cd-t, majd átmásolod a lejátszóra...
2009. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, ki fogom próbálni!
2009. jún. 5. 08:55
 4/5 anonim válasza:
100%

Vagy ami nekem nagyon bevált és ingyenes: CdEx 1.50.

Tuti kis grabbelő ill.MP3 készítő program.

2009. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem nem sikerült így sem. Ugyanúgy kiírja, hogy írásvédett.

De én is mp3 formátumot akartam legelőször is másolni a lejátszóra, Nero-val csináltam, ez a program, amit ajánlottatok, ez is ugyan azt csinálja nem? Ugyan úgy mp3 tömötített fájllá alakítja át a zenét.

2009. jún. 10. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!