Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "DISK BOOT FAILURE, INSERT...

MDaniel kérdése:

"DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER"-mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépet,fel se áll a rendszer de már akkor újraindul.Mikor újra bekapcsolna ezt írja ki.

Mielőtt valaki lefordítaná nekem a szöveget,tudom mit jelent,tudok angolul,a hiba okára lennék kíváncsi.Nem régiben elromlott a videokártya hűtés úgyhogy -tudom hogy elég hentes módszer-de most a gépház hátsó részénél lévő ventillátor van leszedve és alulról ráírányítva a videokártyára.

Nem lehet hogy ezzel van összefüggésben?

köszi a válaszokat előre is!


2012. febr. 18. 12:11
 1/7 SzeitzT válasza:

Itt most vagy a vinyó halt be vagy vmi felülírta az MBR-t.

Próbáld a windows telepítő CD/DVD-vel javítani. Hátha összejön.

2012. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első körben ellenőrizd le hogy nincs-e lecsúszva a vinyóról az adta vagy tápkábel , lehet hogy kimozdítottad mikor henkeltél.
2012. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*adat.
2012. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet elcsúszott velemi a biosban a bootolást állitsd az elsöt cd re a másodikat hard diskre és azalapba elsönek a hdd legyen bedugva
2012. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 optimus8 ***** válasza:

az a baja, hogy azok a meghajtók, amik a BIOS-ban be vannak sorban állítva, mint elsőlegeges-, másodlagos-, sokadlagos bootmeghajtók, na közülük egyik sem boot-képes. Magyarán, ha a bootsorrended HHD0-CDROM-(bármiegyéb), akkor először a HDD-n keres bootolásra alkalmas adatokat, ha ott nincs, jön a CDROM, ha azon sincs, akkor a többi, ami be van állítva.


Vagy károsodott a merevlemezed MBR-je, ahogy írták. CDROM bootold be, vagy USB-ről (ha képes rá a BIOS-od), aztán nézd meg valami HDD elemzővel, hogy nem-e az utolsókat rúgja a vinyó.

2012. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tedd újra nem biztos hogy a hdd a szar winwows reset csodákra képes
2012. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah és nekem is irta ki és kiderült hogy a biossal volt a gubanc elözö voltam
2012. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!