Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy ssd meghajtot...

Ha veszek egy ssd meghajtot arra is lehet windowst telepiteni?

Figyelt kérdés

vagy az csak adattárolásra jó

előre is kősz a választ

am ere gondoltam [link]

windows xp pedig rárakni lehetne muködne a rendesen



2012. febr. 17. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet rá telepíteni mivel ez ugyanolyan mint egy winchester, csak nincs benne mozgó alkatrész.Csak 16 gb-re nem sok minden fér xp mellett.
2012. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább erre érdemes a windowst telepíteni, és egy hdd-n tárolni az adatokat (játékok, képek stb).
2012. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra az igazi telepíteni rendszert mert sokkal gyorsabb.De 16 gb-al nem sokra mész.Legalább egy 30gb kéne hogy a rendszer menjen normálisan pár alap program mellett.
2012. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazábol nem nagyon tárolok rajta semmit csak meghalt a vinyon azse volt nahy 80csak net meg filmet nezek rendes hddk drágák az a bajhelyre álhatna az áruk
2012. febr. 17. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyet kerdezel akkor miert veszel? A gepen belul lehet hogy gyorsabb lesz a win egy kicsit, de a boot ido szinte semmit sem javul, es a jatekok sebessege sem, hacsak nem ssd-re telepited.

+ha barmelyik masik meghajton masolsz, athelyezel, csak kicsomagolsz stb. ugyanugy belassul a geped, hiaba van ssd es van neki egy kulon vinyo.

16gb egyebkent edeskeves, legalabb egy 64gigas kene ebbol a winnek.


de annyira kell vedd, nem rossz, de alig van elonye.

2012. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát attól fögg mire kell, csak úgy nem használod ki, de mondjuk én aki multikamera módban 5-6 FULLHD-s fájlt kell párhuzamossan lejátszak, nekem jól jött.
2012. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
filmnézésre tényleg nem kell nagy tárolás, de arra is kell azért. (temp) én inkább hdd-t vennék, de ahogy gondolod, ha elég a 16gb, akkor egészségedre :D
2012. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!