Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy melyik USB port a "gyorsabb"?

Figyelt kérdés

Asus M4N68T-M sorozatú alaplapom van (pár hónapja vettem újonnan), és ha bedugom pl a fényképezőt az egyik portba, kiírja, hogy van ennél gyorsabb csatlakozó is, és az eszközkezelő felé irányít. USB HUB nincs a gépre kötve, tehát ez nem tud bezavarni.


A másik, az alaplap leírása szerint (és az eszközkezelő szerint is) 4 USB port van az alaplap "hátulján", és további 6 az alaplapon. Most én vagyok ennyire vak, hogy nem találom a többi 6-ot, vagy azok csak valami plusz kártya berakásával érhető el??? :S


Hja, és win XPSP3 az os, ha ez számít.


2012. febr. 16. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Valahol ott vannak a lapon pedig a kis tüskék az tuti.

Ezeket egy plussz kis "kártyával" (ilyesmi: [link] ) lehet működésre bírni, vagy ha a gépházban van beépített port még valahol, azt rá lehet kötni.

2012. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 waland ***** válasza:
Az a 6 USB az alaplapod alsó felén van 3 tűs csatlakozó formájában, amire rá lehet kötni külön USB bemeneteket. Fel van telepítve az alaplap drivere? Mert az alaplap kézikönyve szerint a hátsó csatlakozók is USB 2.0 - ásak.
2012. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Bekarikáztam. Például előlapi usb-t, vagy külön vehető usb panelt is rá lehet kötni.

2012. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Váó, és tényleg! :) Igen, OTT megtaláltam, köszi! Én az alaplap közepénél kerestem, mivel a leírása szerint ott található, nem is keresgéltem a lap szélén. :)


Köszi a térképet a csatikhoz! :D


Igen, feltettem a driverét, és őszintén megmondom, dunsztom sincs, hogy lehet(ne)-e gyorsabb (valamelyik/mindegyik) port, vagy csak a winfos szokásos félrevezetéséről/téves rendszerüzenetéről van szó; ergo: minden port ugyanakkora sebességű? :P

2012. febr. 16. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!